Uruchomienie rekrutacji na szkolenie na licencję maszynisty – marzec 2023

Uruchomienie rekrutacji na szkolenie na licencję maszynisty – marzec 2023

Centrum Szkolenia Maszynistów ma przyjemność zaprosić do składania zapytań o przedstawienie oferty dla osób indywidualnych oraz przedsiębiorstw kolejowych, którzy chcą przystąpić do szkolenia na licencję maszynisty w formule hybrydowej (zajęcia teoretyczne on-line, zajęcia praktyczne stacjonarnie). Szkolenie rozpocznie się 4 marca 2023 roku i zakończy się egzaminem w Centrum Egzaminowania i Monitorowania Maszynistów w Warszawie (tzw. „nowe zasady”). Wszystkie zajęcia prowadzone będą weekendowo (soboty, niedziele). Osoby zainteresowane uzyskaniem innowacyjnej, unikatowej oferty proszone są o przesłanie formularza lub napisania bezpośrednio do Sekcji Rekrutacji na adres e-mail rekrutacja@csmaszynistow.pl.

Centrum Szkolenia Maszynistów gwarantuje uruchomienie szkolenia na licencję maszynisty w terminie 04 marca 2023 roku.

Centrum Szkolenia Maszynistów posiada najnowocześniejsze symulatory pojazdów kolejowych produkcji SimFactor pozwalające przyszłym maszynistom na bezstresowe przygotowanie się do egzaminów państwowych przeprowadzanych przez Centrum Egzaminowania i Monitorowania Maszynistów.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia siedziby CSM przy ul. Naukowej w każdy wtorek i czwartek w godzinach 10:00-15:00. Zapisując się podczas dni otwartych można uzyskać zniżkę na szkolenie. Dodatkowo każda osoba, która zdecyduje się na wybór wariantu Regularnego otrzyma Zestaw Maszynisty L, a wybierając wariant Pro otrzyma w prezencie Zestaw Maszynisty XL.