Profesjonalne warsztaty kolejowe przygotowujące do egzaminu w CEMM

Profesjonalne warsztaty kolejowe przygotowujące do egzaminu w CEMM

Centrum Szkolenia Maszynistów zaprasza do śledzenia informacji dotyczących profesjonalnych warsztatów kolejowych. Założeniem jest organizowanie cyklicznych zajęć poświęconych różnym tematykom, przygotowujących do państwowego egzaminu przeprowadzanego w Centrum Egzaminowania i Monitorowania Maszynistów w Warszawie. Pierwsze warsztaty zostaną zorganizowane w kwietniu 2023 roku w siedzibie Centrum Szkolenia Maszynistów, w Warszawie przy ul. Naukowej 1.
W ramach warsztatów zorganizowane zostaną wykłady przypominające z danej tematyki, a także odbędą się grupowe oraz indywidualne zajęcia z wykorzystaniem najnowocześniejszych symulatorów pojazdów kolejowych na polskim rynku. Na koniec warsztatów uczestnicy będą mieli możliwość przystąpić do testu na zasadach zbliżonych do państwowego egzaminu. Forma testu zgodna z właściwym rozporządzeniem przy wykorzystaniu sprzętu teleinformatycznego.

Zapisy na warsztaty w formie zakupu voucheru na stronie sklepu – KLIKNIJ TUTAJSzczegółowe informacje (opis) zostaną podane w późniejszym terminie. W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu przez maila rekrutacja@csmaszynistow.pl, w temacie prosimy wpisać Profesjonalne warsztaty kolejowe.